یک بازی دو نیمه ای (فوتبال،تلویزیون،جهانی سازی) تخفیف
210,000ریال
130,200ریال
38 % تخفیف

یک بازی دو نیمه ای (فوتبال،تلویزیون،جهانی سازی) تخفیف

نویسنده :کارنل سندوس
ناشر :چشمه

:

این کتاب به تعبیر مترجمانش برای غربی‌ها روایت گذشته و برای ما که در حال گذار و توسعه هستیم، روایت آینده است. نویسنده این کتاب برای طرح و پاسخ به مسائل موجود در آن، ۱۱ ماه را با هواداران فوتبال زندگی و گفتگو کرده است. کارنل سندوس در این اثر روایتی تاریخی از روند تحول فوتبال و تلویزیون ارائه کرده و در کنارش مساله هواداری را در فوتبال تحلیل کرده است.

کارل سندوس، استاد پیشین دانشگاه کمبریج در حوزه جامعه شناسی و استاد فعلی دانشگاه هاردسفیلد انگلستان است که مدرک دکترای خود را در سال ۲۰۰۱ از دانشگاه اقتصاد و علوم سیاسی لندن گرفته است. ریاست، نایب رئیسی انجمن ارتباطات بین‌الملل و سردبیری مجله بین الملل رسانه و فرهنگ از جمله سوابق او هستند. بخش قابل توجهی از نوشته‌ها و تحقیقات این پژوهشگر روی فرهنگ هواداری متمرکز است. رضا شجیع یکی از مترجمان کتاب نیز رساله دکترای خود را درباره تصمیم گیری اخلاقی بازیکنان حرفه ای فوتبال ایران نوشته و در دانشگاه تربیت مدرس از آن دفاع کرده است. علی نامدار آزادگان نیز دانش آموخته رشته مدیریت رسانه های ورزشی است.

کتاب پیش رو، ۳ فصل اصلی دارد که به ترتیب «هواداری فوتبال و مصرف»، «اشاعه فرهنگی و اجتماعی فوتبال» و «فوتبال و پست مدرنیته» هستند. در بخش اول، عملکردهای هواداری و مصرف، هویت و خودبازتابی مورد بررسی قرار گرفته اند. سیاست فوتبال و جهانی سازی فرهنگی هم از جمله موضوعات مورد بررسی در بخش دوم کتاب هستند. عقلانیت ابزاری و استانداردسازی، تلویزیون، فوتبال و فراواقعیت هم در بخش سوم کتاب بررسی شده اند.

#یک_بازی_دونیمه_ای#فوتبال_تلویزیون_و_جهانی_سازی#کارنل_سندوس#رضا_شجیع#علی_نامدار_آزادگان#علوم_انسانی

امتیاز شما به محصول

اطلاعات بیشتر:

موضوع اصلی جامعه شناسی
موضوع فرعی --
نام مترجم رضا شجیع،علی نامدار آزادگان
سال چاپ 1396
قطع شميز
وزن 219گرم
نوبت چاپ 1
شابک 9786002298287