کارآگاه اشتودر(معمای‌مرگ‌ویچی،رمان‌ژانر)هیلا
320,000ریال
256,000ریال
20 % تخفیف

کارآگاه اشتودر(معمای‌مرگ‌ویچی،رمان‌ژانر)هیلا

ناشر :هیلا

جسد فروشنده اهل روستای گرتسن‌اشتاین در جنگل کشف شده است. آیا فروشنده روستایی خودکشی کرده یا به قتل رسیده است؟ قاتلش کیست؟ زندانی سابق اِروین اشلومپف؟

مردم روستای گرتسن‌اشتاین در مورد مرگ مشکوک فروشنده چیزهایی می‌دانند، اما اطلاعاتشان را رو نمی‌کنند. اروین اشلومپف بر بی‌گناهی خود اصرار می‌ورزد و از شدت درماندگی می‌خواهد دست به خودکشی بزند. کارآگاه اشتودر، کارآگاه بی‌شیله‌پیله سویسی، نسبت به گناهکار بودن جوانک به شدت دچار تردید می‌شود و برای یافتن حقیقت خود را به آب و آتش می‌زند، طورفلای که حتی با کله‌گنده‌های ثروتمند و بانفوذ هم درمی‌افتد و ...

فریدریش گلاوزر (۱۸۹۶-۱۹۳۸م)، نویسنده سویسی اولین نویسنده آلمانی‌زبان است که به طور حرفه‌ای دست به نوشتن رمانی پلیسی زده است و، با مطرح کردن نابسامانی‌های اجتماعی و بی‌عدالتی‌ها، به ادبیات این ژانر بُعد و معنای تازه‌ای بخشیده است. فریدریش گلاوزر پدر ادبیات پلیسی کشورهای آلمانی‌زبان محسوب می‌شود. کتاب‌های او به اکثر زبان‌های اروپایی ترجمه شده است. از سال ۱۹۸۷ همه‌ساله، به بهترین رمان ژانر پلیسی/جنایی که به زبان آلمانی تألیف می‌شود جایزه‌ای به اسم جایزه فریدریش گلاوزر اعطا می‌شود.

امتیاز شما به محصول

اطلاعات بیشتر:

موضوع اصلی رمان خارجی
موضوع فرعی --
نام مترجم کتایون سلطانی
سال چاپ 1398
قطع شوميز
وزن 0گرم
نوبت چاپ 1
شابک 9786005639995